Apie mus

Lietuvos miestai, ypač Vilnius, keičiasi, auga ir gražėja. Gera matyti, kaip ir mes prie to prisidėjome.

Kiekvienas projektas prasideda nuo vizijos, kur, ką ir kaip statyti. Man tai yra kūryba, drauge su architektais, urbanistais, kitais savo srities profesionalais. Visi mūsų statyti namai ir kvartalai yra sukurti su didele meile bei atsakomybe už miesto vaizdą, pastatų kokybę ir už tai, kaip žmonės juose gyvens”.

Kompanijos steigėjas ir vienas iš akcininkų

Saulius Kalkauskas

Mes esame Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonė

Pagrindinė veikla – Nekilnojamojo turto projektų valdymas, nuo vietos parinkimo, projektavimo, iki statybos bei interjero įgyvendinimo, jei tik to pageidauja užsakovai.

Įmonės steigėjai Lietuvos NT versle dirba nuo pat jos valstybingumo atkūrimo

Mums gerai pažįstami visi šios veiklos apsektai – urbanistiniai, teisiniai, architektūriniai, bei rinkos poreikiai, tendencijos, žmonių mentalitetas.

Gera pastatų architektūra ir ilgaamžė eksterjerų apdaila ilgam paliks mūsų dienų pėdsaką miesto veide.

Didžioji dalis įgyvendintų projektų yra gyvenamosios paskirties: daugiabučiai ir vienbučiai namai, kotedžai, nedideli, jaukūs kvartalai patraukliose vietose. Atsigręžę atgal, į užbaigtus savo darbus, galime didžiuotis, kad sukūrėme namus, kuriuose žmonėms patogu ir gera gyventi, kad pastatai, atitinka šiuolaikinio būsto standartus. Gyvenamieji kvartalai racionaliai suplanuoti, namai darniai įsilieja į aplinką, išlaikyta aukšta statybos kokybė.

Nuolatos kuriame projektus ir statome naujus namus, todėl pas mus Jūs galite atrasti ir savo naujus namus.

Turime savą verslo filosofiją, kuri padeda išlaikyti geras pozicijas rinkoje, užtikrinti visada gerą pastatų kokybę ir sukurti tvirtus, abipusiu pasitikėjimu grįstus kontaktus su partneriais ir klientais.

Susipažinkime, tai padės Jums geriau suprasti, kaip mes dirbame ir kodėl namus verta rinktis būtent čia. Būdami nedideli darbuotojų skaičiumi, esame dideli savo projektų patrauklumu ir dėmesiu kiekvienam klientui. Dauguma projektų atitinka aukštesnės nei vidutinės klasės standartus.

Turime tarptautinę patirtį, statome individualius namus Skandinavijos šalyse, Danijoje, Norvegijoje.