Verslo filosofija

Vieta

Skrupulingai renkamės, kur statyti namus. Vieta – vienas svarbiausių bet kokio NT projekto kriterijų. Jei planuojame statyti centrinėje miesto dalyje, ieškome gyvenimui patrauklaus, mėgstamo rajono. Tokie buvo “Dailidžių namai” Užupyje.

Žmones vilioja Vilniaus istorinis centras, kvinių ir kultūros šurmulys, todėl prioritetą teikiame senamiesčiui ir jo prieigoms. Ši miesto dalis tankėja, atsiranda nauji namai, renovuojami seni.

Jei projektas užmiestyje, renkamės tas vietas, kurios nėra itin gausiai apgyvendintos, nes atokiau miesto žmonėms reikia ramaus privatumo ir gero susisiekimo su miesto centru, netoli nuo greitkelių ir aplinkkelių.

Mes parenkame vietą, kuri tikrai Jums patiks.

Erdvė

Jaukus, nesuspaustas kiemas, erdvus vaizdas pro langą, saulės šviesa, terasa ar balkonas yra tai, kas ženkliai praturtina ir padidina kiekvieno būsto vertę. Projektuodami butus atsižvelgiame į dabar vyraujantį mažesnio ploto poreikį, tačiau spėjame, kad ateityje namuose norėsime gyventi erdviau.

Planuodami individualių namų ar kotedžų kvartalus bandome įsivaizduoti, kaip juose jausis kiekvieno sklypo gyventojai, kaip privažiuos, ką matys pro langą, kiek turės pievos, kaip leis vakarus su kaimynais ar draugais, kur žais vaikai. Gyvenimo kokybė susideda iš daugybės smulkmenų, kurias privalu numatyti dar sklypo parinkimo ir planavimo stadijoje.

Erdvė, tiek į plotį, tiek ir į aukštį, kuria nuotaiką, atmosferą, kurią sunku pamatuoti, bet ją kiekvienas jaučiame ir į ją reaguojame.

Dydis

Mūsų daugiabučių namų projektai nėra dideli, nes juose maloniau gyventi. Gyvenimas daugiabutyje, kuriame yra keliolika ar pora dešimčių butų, labai skiriasi nuo to, kur vienu kiemu dalinasi daugybė kaimynų. Puikiai suvokiame, kaip urbanistiniai sprendimai įtakoja gyvenimo būdą ir žmonių socialinius ryšius. Mažesnės kaimynų bendruomenės greičiau randą bendrą kalbą, , pomėgius, bendras veiklas.

Mūsų projektuose Jūs galite atrasti ne tik tinkamus naujus namus, bet ir gerus kaimynus.

Grožis

Namai turi būti gražūs! Tuomet gyventi juose malonu. Lietuvoje mėgstamas skandinaviškas architektūros stilius. Matyt tam įtakos turi panašus klimatas, temperamentas, kultūra. Tačiau mūsų šalyje jis yra įgavęs savitų bruožų. Lakoniškos, švarios šiuolaikinės formos, kokybiškos, ilgaamžės apdailos medžiagos yra tai, kam teikiame pirmenybę.

Mes netaupome grožio sąskaita. Jei projekto stilistika reikalauja medinių langų rėmų, mes nesirenkame pigesnių plastikinių. Jei fasadas architekto sumanymu turi būti dengtas klinkerio plytelėmis, jis jomis ir dengiamas.

Jauki, sutvarkyta aplinka, privažiavimai, keliai, šaligatviai, apšvietimas, apsėtos vejos, mažosios architektūros detalės, vaikų žaidimų aikštelės – visa tai taip pat įeina į standartinę mūsų projektų sudėtį.

Žmonės, kurie atsikrausto gyventi į mūsų namus, iš karto turi skoningai sutvarkytą, gražią aplinką.

Partnerystė

Nekilnojamojo turto projektų valdymas reikalauja didžiulio partnerių rato. Turime ilgalaikius ryšius su architektais, kurie jaučia šiandienos architektūrinį pulsą, turi viziją, ką geriausia galima pastatyti vienoje ar kitoje vietoje, kaip suplanuoti konkrečią teritoriją. Kartu kuriame būsimus namus ar kvartalus, mintimis bandydami patys pasimatuoti tai, ką ketiname statyti, įsivaizduoti, kaip ten gyvens ir jausis žmonės. Mes suteikiame laisvę architektų kūrybai, stengiamės nesukurti papildomų apribojimų, nes tik taip gali skleistis idėjos, paremtos profesionalumu ir fantazija. Taip randasi statinių projektai, kurie džiugina akį, puošia miestą ir tampa mylimais namais.

Bendradarbiaujame su landšafto architektais, interjero dizaineriais, baldų gamintojais ir prekybiniais.

Jei pageidaujate, Jūsų naujus namus galime įrengti pagal profesionalų parengtą ir suderintą projektą, pradedant vidaus apdaila ir baigiant baldais bei buitine technika.

Lankstumas

Kadangi nesame didelė kompanija, galime lanksčiai reaguoti į Jūsų užklausas, specialius pageidavimus, kai reikia, patarti ar padėti apsispręsti. Mums svarbūs ryšiai su mūsų klientais. Užmezgę kontaktą Jūs bendrausite su taip pačiais žmonėmis, kurie realiai priima sprendimus, todėl bet koks klausimas aptariamas greičiau, įvertinamos galimybės ir abiems pusėms priimtini sprendimai.

Mes prisiimame asmeninę atsakomybę už savo darbą ir esame įsitikinę, kad šiame versle žmogiškas bendravimas yra svarbiausia. Jis padeda kurti pasitikėjimą, kurio siekiame kiekvieną kartą.

Statybų kokybė

Galutinė statinio kokybė prasideda nuo statybų aikštelės, elementarios tvarkos joje, procesų valdymo, europinių standartų laikymosi, bendros šiuolaikinės statybos kultūros. Mes stengiamės statyti taip, kad nė vienam statybos specialistui nebereikėtų sugrįžti į objektą. Žinoma, Suteikiame garantijas, ir jei prireikia, sugrįžtame ir sutvarkome.

Naudojame kokybiškas, projekte numatytas medžiagas bei technologijas, užtikrinančias šiuolaikinius A+ energinės klasės reikalavimus. Mūsų pastatai yra modernūs, nereikalaujantys didelių išlaidų komunalinėms paslaugoms.

Noras statyti gerai yra tas motyvas, kuris lydi nuo pradžios iki pabaigos.

Mūsų paslaugos

Teikiame paslaugas, susijusias su nekilnojamojo turto vystymu. Prioritetą teikiame tiems projektams, kuriuos plėtojame nuo pradžios iki pabaigos.

Verslo partneriams

Nekilnojamojo turto projektų valdymas

Statybų priežiūra

Namų renovacija

Fiziniams asmenims

Namo projektavimas

Statybos darbai

Statybų priežiūra

Aplinkos tvarkymas

Interjero dizaino sukūrimas

Interjero įrengimas