Dailidžių namai

Vilniaus Rasų mikrorajone esantys modernūs butai, įsikūrę šalia Pavilnių regioninio parko, žymaus gamtos vertybėmis ir kultūros paveldo gausa. Butai skirti mėgstantiems patogumą – greitas ir patogus susisiekimas su kitais Vilniaus mikrorajonais, šalia Užupis, Senamiestis

Statusas:
Užbaigtas
Vieta:
Vilnius, Užupis
Statybų pabaiga:
2019

NAMAI ŠALIA PARKO

„Dailidžių namai“ įsikurs Pavilnių regioninio parko pašonėje. Gyvensite mieste, tačiau mėgausitės gaiviu oru, žaluma ir jaukia aplinka. Viršutinių aukštų gyventojams atsivers nuostabūs Užupio ir Senamiesčio vaizdai.

PATOGUS GYVENIMAS

Svarbiausia - Jūsų patogumas. Visi butai funkcionaliai išplanuoti, turi terasas arba balkonus. Po namu yra erdvi požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, sandėliukai. 4 aukštų name bus įrengtas liftas.

ERDVIOS TERASOS

Vienas iš didžiausių privalumų gamtos mylėtojams – erdvios terasos. Pirmų aukštų gyventojai turės jaukias terasas, tarsi nuosavus kiemelius, kuriose kiekvieną dieną galės jaustis lyg atostogaudami – aplink gamta, žaluma ir nuosavas takelis į Pavilnių parką! Kitų aukštų gyventojams nėra ko nusiminti – Jūs taip pat galėsite mėgautis gamta ir nuostabiais vaizdais iš savo balkonų!

Turite klausimų?

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime!